Vilpra moodulkorstnad

Pakume roostevabast terasest toodetud korstnaid, painduvaid lõõritorusid, lõõrivooderdiseks üheseinalisi jäikasid torusid ja isolatsioonisüsteemiga kahekordse seinaga korstnaid.

Meie korstna süsteemid on sertifitseeritud vastavalt ELi standarditele EN 1856-1:2003 ja EN 1856-2:2004 nõuetele ja kõikidele toodetele on märgistatud “CE” märk.

Vilpra-flaier-2014-EE

Kaheseinalised metallist korstnad on valmistaja tehases turvaliselt isoleeritid. Korstnad tuleb paigaldada järgides Vilpros pramone paigaldusjuhendit ja Eesti Vabariigis kehtivaid tuleohutusnõudeid. Õigesti paigaldatud ja hooldatud korstnad on turvalised ning tagavad ahjule, kaminale, pliidile, katlale või saunakerisele piisavalt hea tõmbe iga ilmaga. 50mm isolatsiooniga korstnamooduli jooksva meetri hind algab 69,77 EURO´st + 20% käibemaks.

 

 

 

 

 

Näitan ainukest tulemust

  • 0 out of 5

    Isoleeritud moodulkorsten

    Kaheseinalised metallist korstnad on valmistaja tehases turvaliselt isoleeritid. Korstnad tuleb paigaldada järgides Vilpros pramone paigaldusjuhendit ja Eesti Vabariigis kehtivaid tuleohutusnõudeid. Õigesti paigaldatud ja hooldatud korstnad on turvalised ning tagavad ahjule, kaminale, pliidile, katlale või saunakerisele piisavalt hea tõmbe iga ilmaga. 50mm isolatsiooniga korstnamooduli jooksva meetri hind algab 85 €-st.

     

    Quick View
X